پایگاه رسمی اینترنتی

بخش CCU بيمارستان حضرت ولي عصر(عج) براي بيماران با مشكل قلبي حاد ، یک بخش فوق تخصصی ، با حضور متخصصین قلب و عروق، اینترونشنال کاردیولوژی ، الکتروفیزیولوژی و اکوکادیوگرافی و با بهره گیری از امکانات و تجهیزات مانیتورینگ قلبی ریوی و احیاء قلبی ریوی، کمک تنفسی ودارویی رایج دنیا در تمام ساعات شبانه روز آماده ارائه خدمات گسترده میباشد. پرستاران با تجربه در بخش در صورت نیاز بیمار، فوراً باید بر بالین بیمار حضور رسانند و به نیاز بیمار پاسخ دهند.


ادامه مطلب

اتاق عمل جنرال اتاق عمل جنرال بيمارستان ولي عصر با برخورداري از تجهيزات و امكانات تخصصي و فوق تخصصي روز دنيا ، امكان انجام جراحيها با روش باز و بسته (لاپاراسكوپي ، آرتروسكوپي ،‌برونكوسكوپي) را دارد . كليه اعمال جراحي شامل جراحي قلب باز ، توراكس (قفسه صدري ) ،نوروسرجري (جراحي مغز و اعصاب) ارتوپدي ( جراحي استخوان ومفاصل ) كودكان ، زنان و زايمان ، كليه و مجاري ادراري و جراحي پلاستيك و ترميمي ، در اطاق عمل اين بيمارستان انجام مي شود .


ادامه مطلب

اتاق عمل زنان اتاق عمل زنان بيمارستان ولي عصر با برخورداري از تجهيزات و امكانات تخصصي و فوق تخصصي روز دنيا ، جراحي هاي زنان و زايمان را در اين بيمارستان انجام مي دهد .اتاق عمل زنان شامل 3 اتاق 3 تخت 1 تخت ريكاوري در طبقه دوم بيمارستان


ادامه مطلب

بخش ccu بیمارستان حضرت ولي عصر(عج) براي بيماران با مشكل قلبي حاد ، یک بخش فوق تخصصی ، با حضور متخصصین قلب و عروق، اینترونشنال کاردیولوژی ، الکتروفیزیولوژی و اکوکادیوگرافی و با بهره گیری از امکانات و تجهیزات مانیتورینگ قلبی ریوی و احیاء قلبی ریوی، کمک تنفسی ودارویی رایج دنیا در تمام ساعات شبانه روز آماده ارائه خدمات گسترده میباشد. پرستاران با تجربه در بخش در صورت نیاز بیمار، فوراً باید بر بالین بیمار حضور رسانند و به نیاز بیمار پاسخ دهند.


ادامه مطلب

بخش بلوك زايمان بيمارستان حضرت ولي عصر (عج) یکی از برخوردارترین اتاقهای زایمان با تجهیزات و امکانات روز دنیا می باشد . اتاقهای زایمان شامل خدمات زیر می باشد : امکان انجام زایمان طبیعی به روش های فیزیولوژیک و بدون درد . پایش سلامت جنین شامل : نوار قلب جنین NST)) و مانیتورینگ قلب جنین . پايش سلامت بارداري شامل : توکومتری ، تست آمینوشور


ادامه مطلب

بخش pccu بیمارستان حضرت ولي عصر(عج) به منظور مراقبت و درمان بیماران بعد از آنژیوگرافی و بیماران انتقال از ccu و همچنين بيماران داخلي كه نياز به مراقبت ويژه دارند در نظر گرفته شده است.


ادامه مطلب

بخش نوزادان بیمارستان حضرت ولي عصر (عج) با حضور متخصصین مجرب اطفال و نیز پرستاران با تجربه و کارشناس و کلیه تجهیزات و امکانات مدرن خدمات خود را به سه گروه از نوزادان ارائه میدهد: گروه الف- نوزادان خوش حال ( Well baby ) گروه ب- نوزادان بد حال( Sick baby ) گروه ج- نوزادان نارس یا بدحال دچار مشکلات تنفسی


ادامه مطلب

بیمارستان حضرت ولي عصر (عج) دارای بخش ICU می باشد که ساختار این بخش مطابق آخرین استانداردهای جهانی بوده و با وجود دستگاه های تأمین کننده هوای استریل و استفاده از نور طبیعی، محیطی مناسب برای بیماران فراهم شده است. بخش ICU مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات و مانیتورینگ مرکزی بوده و آماده پذیرش و ارائه خدمات به بیماران بد حال در طی 24 ساعت است. پرسنل مجرب و دلسوز این بخش، به طور مرتب آموزش های لازم را طی کنفرانس-های داخلی بیمارستان، خارج بیمارستان یا کنفرانس های عمومی، کسب می کنند. پزشکان متخصص بیهوشی به صورت 24 ساعته مقیم ICU می باشد .


ادامه مطلب

پس از جراحي قلب باز، بيماران جهت بهبودي و طي دوره نقاهت حاد در بخش مراقبت هاي ويژه جراحي قلب باز بستري مي شوند. فعاليت اصلي بخش بر پايه بيماران نيازمند جراحي قلب بزرگسال و اطفال مي باشد . بيماران تحت عمل باي پس عروق كرنر - انواع اعمال جراحي دريچه هاي قلب و همچنين ترميم تمام نقص هاي مادرزادي قلب اطفال توسط جراحان متبحر در اين بخش تحت مراقبت بعد از عمل جراحي قرار مي گيرند . همچنين بيماراني كه بعد از ساير اعمال و بيماران بستري در بيمارستان كه دچار مشكلات قلب و عروقي و ريوي شده نيازمند بستري در ICU هستند به شرط عفوني نبودن در اين بخش تحت مراقبت ويژه پزشكي و پرستاري قرار مي گيرند .


ادامه مطلب

بخش PICU بيمارستان حضرت ولي عصر (عج) در طبقه اول بيمارستان در مجاورت بخش ICU واقع شده است. بيماران پس از بهبودي نسبي در بخش ICU جهت ادامه درمان به POST.ICU منتقل مي شوند.


ادامه مطلب

در بخش جراحي زنان بيمارستان حضرت ولي عصر (عج) بیماران زن که کاندید جراحیهای عمومی می باشند ، با مراجعه به این بخش و انجام کارهای اولیه ، به اتاق عمل منتقل شده و پس از انجام جراحی مجددا در این بخش تحت مراقبت و درمان قرار می گیرند . در اين بخش مي توان به حضور پزشکان مجرب، پرسنل متخصص و دلسوز، آموزش بیمار و همراه (به عنوان مثال توضیح در مورد رژیم غذایی و یا تزریق انسولین برای بیماران دیابتی)، فضای فیزیکی مناسب و آرام اشاره نمود.


ادامه مطلب

در بخش زنان و زايمان بيمارستان حضرت ولي عصر (عج) پذيراي مادران جهت ارائه خدمات قبل از بارداري، در طي بارداري، زايمان و پس از زايمان مي باشد.


ادامه مطلب

این بخش با حضور اساتید و پزشکان متخصص و مجرب ، کاملترین و بهترین اقدامات تشخیصی و درمانی بیماریهای قلبی در مدت زمان کوتاه ، را به مراجعین ارائه می دهد.


ادامه مطلب

واحد دیالیز بیمارستان حضرت ولي عصر (عج) از سال 1384 همزمان با شروع بکار بیمارستان توسط جناب آقای شيرازي فعال شد و توسط جناب آقای دکتر حسين ثقفي ، فوق تخصص نفرولوژی، عضو هیئت علمی دانشگاه ، اداره میشود. خدمات تشخیصی درمانی این دپارتمان با بهره گیری از امکانات وتجهیزات جایگزین عملکرد کلیوی در زمینه های زیر ارائه میگردد:


ادامه مطلب

بخش اورژانس بيمارستان حضرت ولي عصر (عج) تمام بيماران در بدو ورود به واحد ترياژ مراجعه و بر اساس مشكل بيمار سطح بندي شده و سپس توسط پزشك اورژانس معاينه و اگر نياز به بررسي بيشتر داشته باشند توسط پزشكان آنكال معاينه مي شوند.


ادامه مطلب

در بخش جراحي مردان بيمارستان حضرت ولي عصر (عج) بیماران مرد که کاندید جراحیهای عمومی می باشند ، با مراجعه به این بخش و انجام کارهای اولیه ، به اتاق عمل منتقل شده و پس از انجام جراحی مجددا در این بخش تحت مراقبت و درمان قرار می گیرند . در اين بخش مي توان به حضور پزشکان مجرب، پرسنل متخصص و دلسوز، آموزش بیمار و همراه (به عنوان مثال توضیح در مورد رژیم غذایی و یا تزریق انسولین برای بیماران دیابتی)، فضای فیزیکی مناسب و آرام اشاره نمود.


ادامه مطلب

Untitled 1
Untitled 1

آدرس : قم-بلوار امين ،بلوار جمهوري اسلامي

تلفن تماس : 16-32884310

فكس : 32884318

تمامي حقوق مادي و معنوي اين سامانه متعلق به بيمارستان حضرت ولي عصر ميباشد