پایگاه رسمی اینترنتی

واحد انفورماتیک بیمارستان حضرت ولی عصر با تکیه بر دانش علمی و تجربه عملی در زمینه فناوری اطلاعات بیمارستانی و در راستای چشم انداز و رسالت تعریف شده سازمان بر آن است تا بستر الکترونیکی مناسب جهت پیشبرد اهداف را در کلیه زمینه های مرتبط فراهم نماید .


ادامه مطلب

بيمارستان 200 تختخوابي حضرت وليعصر قم مجموعه ايست که در سيستم ماتريسی سازمان بيمارستان وظيفه مديريت کليه امور مرتبط با تجهيزات و وسايل پزشکی را در راستای تامين ايمنی لازم برای بيماران و پرسنل و نيز بهره وری بهينه اين تجهيزات جهت ارتقاء سه شاخصه کارآيی ، اثربخشی و رضايتمندی بيماران بعهده دارد.


ادامه مطلب

نظارت کلی بر کلیه پرسنل از اقدام برای استخدام تا پایان خدمت بر عهده این مدیریت می باشد. هر فردی از بدو ورود به بیمارستان (استخدام ) تشکیل پرونده و صدور حکم محل خدمت زیر نظر ایشان است . از دیگر وظایف می توان به امور رفاهی کارکنان ، کنترل حضور غیاب به منظور پرداخت حقوق ماهیانه و در کل اجرای قوانین کار متربت بر استخدام یک فرد نام برد.


ادامه مطلب

سرپرست امور مالی مستقیما زیر نظر مدیرعامل و مدیریت بیمارستان انجام وظیفه می نماید که شامل : 1- نظارت و رسیدگی بر وصول درآمد های بیمارستان 2- بودجه نویسی سالانه و تخصص منابع با توجه به نیازسنجی انجام گرفته 3- نظارت برحساب های بانکی و تعامل با بانک ها 4- نظارت بر دفاتر قانونی 5- نظارت بر صورتحساب های مالی و قابل ارائه به مراکز ذیربط از جمله وزارت دارائی 6- نهیه صورت حساب های مالی ماهانه ، سالانه و ... بر حسب مورد 7- انبارگردانی 8- نظارت بر بستن حساب ها در پایان دوره مالی و ارائه گزارش مربوطه به مسئولین مافوق


ادامه مطلب

واحد مدارك پزشكي يا مديريت اطلاعات سلامت شامل چهاربخش پذيرش ، كدگذاري ، آمار و بايگاني مي باشد. دربخش پذيرش ، پذيرش و تشكيل پرونده بيماران بستري و سرپائي و ثبت اطلاعات در سيستم كامپيوتري صورت مي پذيرد. در بخش كدگذاري پس از چك كردن پرونده ها و رفع نواقص كمي و كيفي كدگذاري براساس كتاب ICD10 انجام مي پذيرد ، كدهاي درج شده به همراه مشخصات كلي پرونده ها در سيستم HIS ثبت مي گردد.


ادامه مطلب

Untitled 1
Untitled 1

آدرس : قم-بلوار امين ،بلوار جمهوري اسلامي

تلفن تماس : 16-32884310

فكس : 32884318

تمامي حقوق مادي و معنوي اين سامانه متعلق به بيمارستان حضرت ولي عصر ميباشد