پایگاه رسمی اینترنتی

کلینیک قلب

بیماری‌های قلبی شایع‌ترین علل مرگ ومیر درجوامع امروزی هستند وکشور ایران نیز از این ماجرا مستثنا نیست. لذا شناخت مراحل پیشگیری، فاکتورهای مستعد‌کننده، تشخیص پیش از موعد ، بررسی علایم هشدار دهنده و در نهایت درمان بیمار پس از ابتلا، از اهمیت بسزایی برخوردار است.
شایع‌ترین بیماری‌های مرتبط به سیستم قلبی عروقی عبارتند از: پرفشاری خون، گرفتگی یا تنگی عروق، نارسایی قلبی، بیماری‌های دریچه‌ای، نامنظمی‌های ضربان قلب(آریتمی) و بیماری‌های مادرزادی.
از سوی دیگر شایع‌ترین علایمی که بیمار را به سمت پزشک قلب هدایت می‌کنند عبارتنداز درد در قفسه سینه و اطراف آن، تنگی نفس و احساس تپش قلب.
نقطه گم شده در این میان، بدون علامت بودن این بیماری‌ها حتی تا سال‌ها پس از ابتلاست. اینجاست که نقش تشخیص وکنترل عوامل مستعد‌کننده و غربالگری منجر به شناخت بیماری پیش از بروز علایم، کاملا مشخص می‌شود.
کلینیک قلب بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) همواره یکی از پیشگامان ارائه خدمات نوین پزشکی به هم‌وطنان و به‌کارگیری تکنولوژی روز دنیا بوده است.

تخصصهای کلینیک قلب به شرح زیر می باشد:

مشاوره قلب  

هولتر مانیتورینگ نوار قلب

اکو کاردیوگرافی پرتابل  

هولتر مانیتورینگ فشارخون

نوار قلب  

تست ورزش با تردمیل

اکوکاردیوگرافی

اکو کاردیوگرافی بیماریهای غیرمادرزادی  

درمانگاه نارسایی قلبی heart failure

درمانگاه آریتمی EP

خدمات قابل ارائه واحد:

- ویزیتبررسی مشکلات بیماران سرپایی

- مشاورهنظرخواهی از متخصص قلب برای بیمارانی که نیاز به بررسی قلب در کنار بیماری های سایر ارگان های بدن دارد.(نظیر تائید اعمال جراحی غیر قلبی)

- نوار قلببررسی فعالیت الکتریکی و اختلالات ریتم قلب و همچنین بررسی یافته های نوار قلب ناشی از تنگی عروق و سایر بیماریهای قلب و عروق و تفسیر نوار قلب توسط متخصص قلب و عروق

- تست ورزشتعیین ظرفیت فعالیت و بررسی یافته های الکتروکاردیوگرافی در رابطه با تنگی عروق کرونر که همزمان با افزایش ضربان قلب انجام می شود.

- هولتر مانیتورینگ نوار قلب: بررسی تغییرات نوار قلب و اختلالات ریتم قلب طی ۲۴ ساعت شبانه روز بصورت سرپایی.

- هولتر مانیتورینگ فشار خون: بررسی میزان فشار خون طی ۲۴ ساعت شبانه روز بصورت سرپایی جهت تشخیص فشار خون و بررسی کارایی درمان تجویز شده.

شماره تماس: 02532122140

موقعیت : طبقه منفي يك واقع در درمانگاه بیمارستان حضرت ولیعصر (عج)

این واحد بصورت فعال با بهره مندی از پزشکان مجرب و متخصص آماده ارائه خدمات با کیفیت می باشد.

برنامه حضور پزشکان کلینیک قلب  در برنامه زمانی درمانگاه موجود می باشد

 

 

 

Untitled 1
Untitled 1

آدرس : قم-بلوار امين ،بلوار جمهوري اسلامي

تلفن تماس : 16-32884310

فكس : 32884318

تمامي حقوق مادي و معنوي اين سامانه متعلق به بيمارستان حضرت ولي عصر ميباشد