پایگاه رسمی اینترنتی

كلينيك دندان پزشكي

کلینیک دندانپزشکی  بيمارستان حضرت وليعصر(عج) با بهره گیری از دندانپزشکان باتجربه و جدیدترین امکانات روز دنیا در خدمت شما عزیزان مي باشد.

خدمات كلينيك دندان پزشكي بيمارستان حضرت وليعصر(عج)

ترمیم (پرکردن) دندان ها

در کلینیک بيمارستان حضرت وليعصر(عج) ترمیم دندان ها با مواد همرنگ یا سفید (کامپوزیت) و سیاه (آمالگام) با امکانات جدید مانند دستگاه لیزر صورت می‌پذیرد.

لامینیت

لامینیت یک درمان زیبایی بی نظیر است که به بهترین شکل توسط متخصصین پروتز در کلینیک بيمارستان حضرت وليعصر(عج)  و با همکاری بهترین لابراتوارها صورت می‌گیرد.

کشیدن دندان

گاها دندانها به دلایل گوناگون نیاز به کشیدن (اکسترکت) پیدا می‌کنند. در کلینیک به علت حضور پزشکان حاذق و امکانات روز، کشیدن دندان به شکل مناسب صورت می‌گیرد

جراحی دندان عقل

دندان های عقل چه نهفته و چه روییده در اغلب موارد نیاز به کشیدن به روش جراحی دارند. بهترین شرایط خارج کردن دندان های عقل و جراحی آنها در کلینیک توسط متخصص انجام می شود.

روکش دندان

پس از انجام پر کردن وسیع دندان و عصب کشی ممکن است نسج کافی دندان برای نگهداری پرکردگی باقی نمانده باشد، در چنین مواردی از روکش دندان استفاده می شود، در این کلینیک باهمکاری بهترین لابراتوار و استفاده از بهترین مواد امکان پذیر می باشد.

پروتز متحرک

دندان مصنوعی  دندان هایی هستند که از مواد آکریلیک و فلزی ساخته شده و برای جایگزین کردن دندان های از بین رفته مورد استفاده قرار می گیرد، در این کلینیک با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی و زیر نظر متخصص پروتز انجام می گیرد. 

کاشت دندان، ایمپلنت

یکی از راه های جایگزینی دندان های از دست رفته کاشت دندان یا همان ایمپلنت است که در کلینیک توسط جراحان و متخصصین حاذق و با بهترین کیفیت امکان پذیر می‌باشد

جرم گیری

درمان جرم گیری به طور کامل شامل برداشت جرم و رنگدانه های خارجی روی دندان ها و به تبع آن کاهش التهاب لثه ها و سفید تر شدن دندان ها در کلینیک قابل انجام می باشد

دندانپزشکی vip

تمامی خدمات دندانپزشکی که به صورت معمول انجام میپذیرد، در صورت تمایل شما به صورت Vip قابل انجام است و تمامی خدمات و امکانات به صورت ویژه و متفاوت خواهد بود.

دندان پزشکی اطفال

با توجه به حساسیتی که دندان های کودکان و اطفال دارند درمان دندان های شیری کودکان بسیار حائز اهمیت می باشد، از این رو در کلینیک بيمارستان حضرت وليعصر(عج) پزشک اطفال وجود دارد.

کامپوزیت ونیر

در صورتی که دندان هایتان دچار شکستگی یا آسیب دیدگی شده است در این کلینیک با بهترین مواد قابل انجام می باشد.

بلیچینگ

بلیچینگ درمانی است که برای برطرف کردن تیرگی ها و رنگدانه هایی که به مرور زمان بر اثر مواد رنگدانه روی دندان ایجاد می شود را ازبین می برد، که با بهترین مواد روز دنیا انجام می گیرد.

عصب کشی

عصب کشی یا درمان کانال ریشه معالجه مجرای ریشه دندان (پالپ) است ، عصب کشی اعمالی است که در طی آن مواد عقونی و عصب موجود در مغز دندان برداشته می شود تا دندان از آسیب میکروب ها در آینده در امان باشد، در این کلینیک با بهره گیری از بهترین مواد و با کیفیت انجام می شود.

تماس با بخش

جهت ارتباط به کلینیک دندانپزشکی  بيمارستان حضرت وليعصر(عج) با شماره 02532891513 تماس بگيريد.

 

Untitled 1
Untitled 1

آدرس : قم-بلوار امين ،بلوار جمهوري اسلامي

تلفن تماس : 16-32884310

فكس : 32884318

تمامي حقوق مادي و معنوي اين سامانه متعلق به بيمارستان حضرت ولي عصر ميباشد