پایگاه رسمی اینترنتی

كلینیک شیمی درمانی و انکولوژی بيمارستان حضرت ولي عصر (عج) با همکاری متخصصین رادیوتراپی و فوق تخصص های انکولوژی سرطان شناسی فعالیت می نماید. این کلینیک خدماتی نظیر معاینه و مشاوره درمان های کمکی در بیماران مبتلا به سرطان ، تعیین رژیم شیمی درمانی و تزریق دارو ، مراقبت های پس از درمان و انجام پیگیری های منظم مبتلایان به سرطان را ارائه می کند.


ادامه مطلب

آزمایشگاه بیمارستان حضرت وليعصر(عج) از سال 1370 فعالیت خود را آغاز کرده است . آزمايشگاه در طبقه منفي يك در مجاورت درمانگاه قرار دارد. گروه مدیریت این آزمایشگاه با همکاری متخصصین رشته های پاتولوژی و علوم آزمایشگاهی بخشهای متنوع این آزمایشگاه را اداره می کتد.


ادامه مطلب

کلینیک سونوگرافي بيمارستان حضرت وليعصر (عج) واقع در طبقه منفي يك با به همراه داشتن پزشكان متخصص و با تجربه،‌ به منظور خدمات رساني به شما عزيزان و با بهره گيري يكي از مدرنترين دستگاه سونوگرافي روز دنيا مشغول به كار است.


ادامه مطلب

کلینیک فیزیوتراپی بيمارستان حضرت وليعصر (عج) با ارائه خدمات فیزیوتراپی (Physiotherapy) که شیوه‌ای از درمان بیماری‌ها و اختلالات عصبی، ماهیچه‌ای، اسکلتی با استفاده از تجهیزات مکانیکی، جریان‌های الکتریکی، مانورهای دستی، تمرینات ورزشی و عوامل فیزیکی دیگر است. کلینیک فیزیوتراپی در این روش‌ها از ورزش، نور، پرتوهای فرابنفش و مادون قرمز، گرما و جریان برق استفاده می نماید. فیزیوتراپی حیطه‌ای از پزشکی است که هدف آن پیشگیری از بیماری‌ ها، درمان، توان‌بخشی، بالا بردن سطح سلامت و بهبود کیفیت زندگی افراد است.


ادامه مطلب

بیماری قلبی یک بیماری رفتاری است، بنابراین درمان بیماری قلبی زمانی تکمیل می گردد که رفتارهای پرخطر بیمار تغییر نموده و شیوة زندگی وی اصلاح گردد. در غیر این صورت درمان های انجام شده برای بیماران ناقص خواهد بود. لذا برای تکمیل بیماری قلبی بعد از ترخیص از بیمارستان بیماران می بایست تحت نظارت و کنترل تیم بازتوانی قلبی قرار گرفته تا بتوانند به زندگی فعال برگشت نمایند.


ادامه مطلب

یکی دیگر از بخشهای مهم و مورد نیاز مددجویان در مسیر درمان سرطان استفاده از دستگاه پرتو درمانی است و عمدتا این روش درمانی به صورت مجزا و یا تلفیقی با شیمی درمانی از سوی پزشک معالج تجویز می‌شود.


ادامه مطلب

Untitled 1
Untitled 1

آدرس : قم-بلوار امين ،بلوار جمهوري اسلامي

تلفن تماس : 16-32884310

فكس : 32884318

تمامي حقوق مادي و معنوي اين سامانه متعلق به بيمارستان حضرت ولي عصر ميباشد