پایگاه رسمی اینترنتی

اورولوژی علمی است كه از بیماری و اختلالات و درمان سیستم ادراری در مردان و زنان و نیز اختلالات تناسلی و ناتوانی جنسی و ناباروری در مردان بحث می كند.


ادامه مطلب

کلینیک روانپزشکی روانپزشک کیست؟ روانپزشک، فردی است که در زمینه سلامت روان تخصص دارد. تشخیص و درمان افراد مبتلا به بیماری‌های روانی در تخصص آنها است. آنها درک عمیقی از سلامت جسمی و روانی انسان داشته و به خوبی با ارتباط این دو آشنا هستند. روانپزشکان به بیماران مبتلا به اسکیزوفرنی، افسردگی، اختلال دوقطبی، اختلالات خوردن و اعتیاد کمک می‌کنند.


ادامه مطلب

كودكان از تمام گروههاي سني بيشتر نيازمند توجه و مراقبت هستند و در اين ميان بهداشت، پيشگيري از بروز بيماريها، درمان و در برخي موارد بازتواني در كوتاهترين زمان و به بهترين شيوه لازم است. کلینیک اطفال بیمارستان حضرت ولیعصر(عج)، متشكل از پزشكان متعهد با رويكرد ارائه خدمات متمايز و ويژه به فرزندان شما اقدام به تاسيس درمانگاه مختص كودكان با رويكرد سه گانه پيشگيري، درمان و توانبخشي در سطوح تخصصي و همچنين آموزش مادران و خانواده هاي محترم در خصوص بهداشت و بيماريهاي كودكان نموده است.


ادامه مطلب

تخصص داخلی یک رشته بالینی است که به پیشگیری، ارزیابی، تشخیص و درمان و پیگیری بیماری های داخلی بزرگسالان می پردازد و شاید از این نظر جامع ترین تخصص پزشکی را بتوان داخلی دانست. به عبارتی اگر شما علامتی از یک بیماری، مثل تب و یا سرفه دارید، در مرحله اول ویزیت یک متخصص داخلی برای شما بسیار کارامد است. ایشان با توجه به مجموعه علائم شما، نشانه ها و یافته های آزمایشگاهی و پاراکلینیکی شما را درمان و یا در صورت لزوم به پزشک حوزه مربوطه ارجاع می دهد.


ادامه مطلب

نورولوژی شاخه ای از علم پزشکی است که به تشخیص و درمان بیماری های سیستم عصبی مرکزی و محیطی می پردازد. سیستم عصبی مرکزی شامل مغز و نخاع و سیستم عصبی محیطی شامل اعصاب حسی و حرکتی در سرتاسر بدن می باشد.


ادامه مطلب

کلینیک جراحی زنان، زایمان بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) با بهره گیری از پزشکان حاذق و با تجربه در صدد ارائه بهترین و مناسب ترین خدمات به بیماران و مراجعین محترم است. پزشکان طیف گسترده ای از خدمات زنان و زایمان را از انجام تست ها و آزمایشات اولیه تا تولد نوزاد ارائه می دهند.


ادامه مطلب

بیماری‌های قلبی شایع‌ترین علل مرگ ومیر درجوامع امروزی هستند وکشور ایران نیز از این ماجرا مستثنا نیست. لذا شناخت مراحل پیشگیری، فاکتورهای مستعد‌کننده، تشخیص پیش از موعد ، بررسی علایم هشدار دهنده و در نهایت درمان بیمار پس از ابتلا، از اهمیت بسزایی برخوردار است. شایع‌ترین بیماری‌های مرتبط به سیستم قلبی عروقی عبارتند از: پرفشاری خون، گرفتگی یا تنگی عروق، نارسایی قلبی، بیماری‌های دریچه‌ای، نامنظمی‌های ضربان قلب(آریتمی) و بیماری‌های مادرزادی. از سوی دیگر شایع‌ترین علایمی که بیمار را به سمت پزشک قلب هدایت می‌کنند عبارتنداز درد در قفسه سینه و اطراف آن، تنگی نفس و احساس تپش قلب.


ادامه مطلب

Untitled 1
Untitled 1

آدرس : قم-بلوار امين ،بلوار جمهوري اسلامي

تلفن تماس : 16-32884310

فكس : 32884318

تمامي حقوق مادي و معنوي اين سامانه متعلق به بيمارستان حضرت ولي عصر ميباشد