پایگاه رسمی اینترنتی
لیست کلاسهای برگزار شده در سال 92
دوره بازآموزی اطفاء حریق در تاریخ 24/05/92 توسط شرکت آرمان رسا گستر برگزار گردید و تا تاریخ 02/06/92 ادامه یافت. در این دوره پرسنل با مهارتهای اطفاء حریق به صورت عملی نیز آشنا شدند
 
دوره آموزش مهارتهای ارتباطی و رفتاری ـ رعایت حقوق گیرندگان خدمت از تاریخ 11/04/92 شروع و تا اسفندماه ادامه دارد. در این دوره‌ها که با همکاری بهزیستی و مرکز مشاوره خدمات روانشناسی برگزار می‌گردد کلیه پرسنل با اصول و چگونگی ارتباط هر چه بیشتر با بیمار آشنا می‌گردند.
 
دوره بازآموزی ترویج تغذیه با شیر مادر در تاریخ های 15/08/92 و 16/08/92 به صورت کارگاه دو روزه توسط اساتید گرانقدر جناب آقای دکتر خلیل فریور و محمود داوری عضو کمیته کشوری شیر مادر برگزار گردید. در این کارگاه که پرسنل سایر مراکز درمانی نیز شرکت داشتند نحوه تغذیه با شیر مادر و چگونگی آموزش مادر به صورت عملی نیز در بخش نوزادان این مرکز آموزش داده شد.
 
کلاس آموزشی CPR پایه جهت کلیه پرسنل اداری خدمات فیزیوتراپی آزمایشگاه رادیولوژی در تاریخ 18/04/92 برگزار گردید. در این کلاس که توسط آقای دکتر سیدمصطفی شریفی برگزار شد کلیه پرسنل غیردرمان با اصول اولیه CPR آشنا شدند.
 
کلاس آموزشی CPR پیشرفته جهت کلیه پرسنل واحد درمان در تاریخ 28/06/92 به مدت 4 ساعت برگزار شد. در این کلاس که توسط آقای دکتر سیدمصطفی شریفی (متخصص بیهوشی) برگزار گردید پرسنل محترم با اصول جدید CPR ، نحوه استفاده از داروها حین CPR و شوک آشنا گردیدند.
 
 
دوره آموزشی مدیریت بحران جهت مدیران و سرپرستاران و مسئولین واحدها در تاریخ 29/07/92 توسط جناب آقای قربانی نماینده ستاد حوادث غیرمترقبه استان برگزار گردید
 
 
همایش غربالگری مادران باردار از طرف مرکز بهداشت در تاریخ 14/08/92 در سالن همایشهای این مرکز برگزار گردید. در این همایش که با همکاری آزمایشگاه نیلو تهران برگزار شد تازه های غربالگری در مورد مادران باردار بیان شد.
 
 
کلاس آموزشی ایمنی بیمار با تأکید بر خطاهای پزشکی در تاریخ 27/06/92 برگزار گردید. در این کلاس که توسط جناب آقای دکتر ابرازه برگزار شد کلیه پرسنل اعم از مدیران پرستاری و پرسنل کلیه بخشها شرکت نمودند و مطالبی در مورد حفظ ایمنی بیمار در راستای خطاهای پزشکی بیان گردید.
 
 
قابل ذکر است کلیه دوره های آموزشی فوق با همکاری و مساعدت سوپروایزر محترم آموزشی برگزار گردیده است.
Untitled 1
Untitled 1

آدرس : قم-بلوار امين ،بلوار جمهوري اسلامي

تلفن تماس : 16-32884310

فكس : 32884318

تمامي حقوق مادي و معنوي اين سامانه متعلق به بيمارستان حضرت ولي عصر ميباشد