پایگاه رسمی اینترنتی

بخش CCU بيمارستان حضرت ولي عصر(عج) براي بيماران با مشكل قلبي حاد ، یک بخش فوق تخصصی ، با حضور متخصصین قلب و عروق، اینترونشنال کاردیولوژی ، الکتروفیزیولوژی و اکوکادیوگرافی و با بهره گیری از امکانات و تجهیزات مانیتورینگ قلبی ریوی و احیاء قلبی ریوی، کمک تنفسی ودارویی رایج دنیا در تمام ساعات شبانه روز آماده ارائه خدمات گسترده میباشد. پرستاران با تجربه در بخش در صورت نیاز بیمار، فوراً باید بر بالین بیمار حضور رسانند و به نیاز بیمار پاسخ دهند.


ادامه مطلب

اتاق عمل جنرال اتاق عمل جنرال بيمارستان ولي عصر با برخورداري از تجهيزات و امكانات تخصصي و فوق تخصصي روز دنيا ، امكان انجام جراحيها با روش باز و بسته (لاپاراسكوپي ، آرتروسكوپي ،‌برونكوسكوپي) را دارد . كليه اعمال جراحي شامل جراحي قلب باز ، توراكس (قفسه صدري ) ،نوروسرجري (جراحي مغز و اعصاب) ارتوپدي ( جراحي استخوان ومفاصل ) كودكان ، زنان و زايمان ، كليه و مجاري ادراري و جراحي پلاستيك و ترميمي ، در اطاق عمل اين بيمارستان انجام مي شود .


ادامه مطلب

اتاق عمل زنان اتاق عمل زنان بيمارستان ولي عصر با برخورداري از تجهيزات و امكانات تخصصي و فوق تخصصي روز دنيا ، جراحي هاي زنان و زايمان را در اين بيمارستان انجام مي دهد .اتاق عمل زنان شامل 3 اتاق 3 تخت 1 تخت ريكاوري در طبقه دوم بيمارستان


ادامه مطلب

بخش ccu بیمارستان حضرت ولي عصر(عج) براي بيماران با مشكل قلبي حاد ، یک بخش فوق تخصصی ، با حضور متخصصین قلب و عروق، اینترونشنال کاردیولوژی ، الکتروفیزیولوژی و اکوکادیوگرافی و با بهره گیری از امکانات و تجهیزات مانیتورینگ قلبی ریوی و احیاء قلبی ریوی، کمک تنفسی ودارویی رایج دنیا در تمام ساعات شبانه روز آماده ارائه خدمات گسترده میباشد. پرستاران با تجربه در بخش در صورت نیاز بیمار، فوراً باید بر بالین بیمار حضور رسانند و به نیاز بیمار پاسخ دهند.


ادامه مطلب

بخش بلوك زايمان بيمارستان حضرت ولي عصر (عج) یکی از برخوردارترین اتاقهای زایمان با تجهیزات و امکانات روز دنیا می باشد . اتاقهای زایمان شامل خدمات زیر می باشد : امکان انجام زایمان طبیعی به روش های فیزیولوژیک و بدون درد . پایش سلامت جنین شامل : نوار قلب جنین NST)) و مانیتورینگ قلب جنین . پايش سلامت بارداري شامل : توکومتری ، تست آمینوشور


ادامه مطلب

بخش pccu بیمارستان حضرت ولي عصر(عج) به منظور مراقبت و درمان بیماران بعد از آنژیوگرافی و بیماران انتقال از ccu و همچنين بيماران داخلي كه نياز به مراقبت ويژه دارند در نظر گرفته شده است.


ادامه مطلب

بخش نوزادان بیمارستان حضرت ولي عصر (عج) با حضور متخصصین مجرب اطفال و نیز پرستاران با تجربه و کارشناس و کلیه تجهیزات و امکانات مدرن خدمات خود را به سه گروه از نوزادان ارائه میدهد: گروه الف- نوزادان خوش حال ( Well baby ) گروه ب- نوزادان بد حال( Sick baby ) گروه ج- نوزادان نارس یا بدحال دچار مشکلات تنفسی


ادامه مطلب

بیمارستان حضرت ولي عصر (عج) دارای بخش ICU می باشد که ساختار این بخش مطابق آخرین استانداردهای جهانی بوده و با وجود دستگاه های تأمین کننده هوای استریل و استفاده از نور طبیعی، محیطی مناسب برای بیماران فراهم شده است. بخش ICU مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات و مانیتورینگ مرکزی بوده و آماده پذیرش و ارائه خدمات به بیماران بد حال در طی 24 ساعت است. پرسنل مجرب و دلسوز این بخش، به طور مرتب آموزش های لازم را طی کنفرانس-های داخلی بیمارستان، خارج بیمارستان یا کنفرانس های عمومی، کسب می کنند. پزشکان متخصص بیهوشی به صورت 24 ساعته مقیم ICU می باشد .


ادامه مطلب

پس از جراحي قلب باز، بيماران جهت بهبودي و طي دوره نقاهت حاد در بخش مراقبت هاي ويژه جراحي قلب باز بستري مي شوند. فعاليت اصلي بخش بر پايه بيماران نيازمند جراحي قلب بزرگسال و اطفال مي باشد . بيماران تحت عمل باي پس عروق كرنر - انواع اعمال جراحي دريچه هاي قلب و همچنين ترميم تمام نقص هاي مادرزادي قلب اطفال توسط جراحان متبحر در اين بخش تحت مراقبت بعد از عمل جراحي قرار مي گيرند . همچنين بيماراني كه بعد از ساير اعمال و بيماران بستري در بيمارستان كه دچار مشكلات قلب و عروقي و ريوي شده نيازمند بستري در ICU هستند به شرط عفوني نبودن در اين بخش تحت مراقبت ويژه پزشكي و پرستاري قرار مي گيرند .


ادامه مطلب

بخش PICU بيمارستان حضرت ولي عصر (عج) در طبقه اول بيمارستان در مجاورت بخش ICU واقع شده است. بيماران پس از بهبودي نسبي در بخش ICU جهت ادامه درمان به POST.ICU منتقل مي شوند.


ادامه مطلب

در بخش جراحي زنان بيمارستان حضرت ولي عصر (عج) بیماران زن که کاندید جراحیهای عمومی می باشند ، با مراجعه به این بخش و انجام کارهای اولیه ، به اتاق عمل منتقل شده و پس از انجام جراحی مجددا در این بخش تحت مراقبت و درمان قرار می گیرند . در اين بخش مي توان به حضور پزشکان مجرب، پرسنل متخصص و دلسوز، آموزش بیمار و همراه (به عنوان مثال توضیح در مورد رژیم غذایی و یا تزریق انسولین برای بیماران دیابتی)، فضای فیزیکی مناسب و آرام اشاره نمود.


ادامه مطلب

در بخش زنان و زايمان بيمارستان حضرت ولي عصر (عج) پذيراي مادران جهت ارائه خدمات قبل از بارداري، در طي بارداري، زايمان و پس از زايمان مي باشد.


ادامه مطلب

این بخش با حضور اساتید و پزشکان متخصص و مجرب ، کاملترین و بهترین اقدامات تشخیصی و درمانی بیماریهای قلبی در مدت زمان کوتاه ، را به مراجعین ارائه می دهد.


ادامه مطلب

واحد دیالیز بیمارستان حضرت ولي عصر (عج) از سال 1384 همزمان با شروع بکار بیمارستان توسط جناب آقای شيرازي فعال شد و توسط جناب آقای دکتر حسين ثقفي ، فوق تخصص نفرولوژی، عضو هیئت علمی دانشگاه ، اداره میشود. خدمات تشخیصی درمانی این دپارتمان با بهره گیری از امکانات وتجهیزات جایگزین عملکرد کلیوی در زمینه های زیر ارائه میگردد:


ادامه مطلب

بخش اورژانس بيمارستان حضرت ولي عصر (عج) تمام بيماران در بدو ورود به واحد ترياژ مراجعه و بر اساس مشكل بيمار سطح بندي شده و سپس توسط پزشك اورژانس معاينه و اگر نياز به بررسي بيشتر داشته باشند توسط پزشكان آنكال معاينه مي شوند.


ادامه مطلب

در بخش جراحي مردان بيمارستان حضرت ولي عصر (عج) بیماران مرد که کاندید جراحیهای عمومی می باشند ، با مراجعه به این بخش و انجام کارهای اولیه ، به اتاق عمل منتقل شده و پس از انجام جراحی مجددا در این بخش تحت مراقبت و درمان قرار می گیرند . در اين بخش مي توان به حضور پزشکان مجرب، پرسنل متخصص و دلسوز، آموزش بیمار و همراه (به عنوان مثال توضیح در مورد رژیم غذایی و یا تزریق انسولین برای بیماران دیابتی)، فضای فیزیکی مناسب و آرام اشاره نمود.


ادامه مطلب

كلینیک شیمی درمانی و انکولوژی بيمارستان حضرت ولي عصر (عج) با همکاری متخصصین رادیوتراپی و فوق تخصص های انکولوژی سرطان شناسی فعالیت می نماید. این کلینیک خدماتی نظیر معاینه و مشاوره درمان های کمکی در بیماران مبتلا به سرطان ، تعیین رژیم شیمی درمانی و تزریق دارو ، مراقبت های پس از درمان و انجام پیگیری های منظم مبتلایان به سرطان را ارائه می کند.


ادامه مطلب

آزمایشگاه بیمارستان حضرت وليعصر(عج) از سال 1370 فعالیت خود را آغاز کرده است . آزمايشگاه در طبقه منفي يك در مجاورت درمانگاه قرار دارد. گروه مدیریت این آزمایشگاه با همکاری متخصصین رشته های پاتولوژی و علوم آزمایشگاهی بخشهای متنوع این آزمایشگاه را اداره می کتد.


ادامه مطلب

کلینیک سونوگرافي بيمارستان حضرت وليعصر (عج) واقع در طبقه منفي يك با به همراه داشتن پزشكان متخصص و با تجربه،‌ به منظور خدمات رساني به شما عزيزان و با بهره گيري يكي از مدرنترين دستگاه سونوگرافي روز دنيا مشغول به كار است.


ادامه مطلب

کلینیک فیزیوتراپی بيمارستان حضرت وليعصر (عج) با ارائه خدمات فیزیوتراپی (Physiotherapy) که شیوه‌ای از درمان بیماری‌ها و اختلالات عصبی، ماهیچه‌ای، اسکلتی با استفاده از تجهیزات مکانیکی، جریان‌های الکتریکی، مانورهای دستی، تمرینات ورزشی و عوامل فیزیکی دیگر است. کلینیک فیزیوتراپی در این روش‌ها از ورزش، نور، پرتوهای فرابنفش و مادون قرمز، گرما و جریان برق استفاده می نماید. فیزیوتراپی حیطه‌ای از پزشکی است که هدف آن پیشگیری از بیماری‌ ها، درمان، توان‌بخشی، بالا بردن سطح سلامت و بهبود کیفیت زندگی افراد است.


ادامه مطلب

بیماری قلبی یک بیماری رفتاری است، بنابراین درمان بیماری قلبی زمانی تکمیل می گردد که رفتارهای پرخطر بیمار تغییر نموده و شیوة زندگی وی اصلاح گردد. در غیر این صورت درمان های انجام شده برای بیماران ناقص خواهد بود. لذا برای تکمیل بیماری قلبی بعد از ترخیص از بیمارستان بیماران می بایست تحت نظارت و کنترل تیم بازتوانی قلبی قرار گرفته تا بتوانند به زندگی فعال برگشت نمایند.


ادامه مطلب

یکی دیگر از بخشهای مهم و مورد نیاز مددجویان در مسیر درمان سرطان استفاده از دستگاه پرتو درمانی است و عمدتا این روش درمانی به صورت مجزا و یا تلفیقی با شیمی درمانی از سوی پزشک معالج تجویز می‌شود.


ادامه مطلب

واحد انفورماتیک بیمارستان حضرت ولی عصر با تکیه بر دانش علمی و تجربه عملی در زمینه فناوری اطلاعات بیمارستانی و در راستای چشم انداز و رسالت تعریف شده سازمان بر آن است تا بستر الکترونیکی مناسب جهت پیشبرد اهداف را در کلیه زمینه های مرتبط فراهم نماید .


ادامه مطلب

اورولوژی علمی است كه از بیماری و اختلالات و درمان سیستم ادراری در مردان و زنان و نیز اختلالات تناسلی و ناتوانی جنسی و ناباروری در مردان بحث می كند.


ادامه مطلب

کلینیک روانپزشکی روانپزشک کیست؟ روانپزشک، فردی است که در زمینه سلامت روان تخصص دارد. تشخیص و درمان افراد مبتلا به بیماری‌های روانی در تخصص آنها است. آنها درک عمیقی از سلامت جسمی و روانی انسان داشته و به خوبی با ارتباط این دو آشنا هستند. روانپزشکان به بیماران مبتلا به اسکیزوفرنی، افسردگی، اختلال دوقطبی، اختلالات خوردن و اعتیاد کمک می‌کنند.


ادامه مطلب

كودكان از تمام گروههاي سني بيشتر نيازمند توجه و مراقبت هستند و در اين ميان بهداشت، پيشگيري از بروز بيماريها، درمان و در برخي موارد بازتواني در كوتاهترين زمان و به بهترين شيوه لازم است. کلینیک اطفال بیمارستان حضرت ولیعصر(عج)، متشكل از پزشكان متعهد با رويكرد ارائه خدمات متمايز و ويژه به فرزندان شما اقدام به تاسيس درمانگاه مختص كودكان با رويكرد سه گانه پيشگيري، درمان و توانبخشي در سطوح تخصصي و همچنين آموزش مادران و خانواده هاي محترم در خصوص بهداشت و بيماريهاي كودكان نموده است.


ادامه مطلب

تخصص داخلی یک رشته بالینی است که به پیشگیری، ارزیابی، تشخیص و درمان و پیگیری بیماری های داخلی بزرگسالان می پردازد و شاید از این نظر جامع ترین تخصص پزشکی را بتوان داخلی دانست. به عبارتی اگر شما علامتی از یک بیماری، مثل تب و یا سرفه دارید، در مرحله اول ویزیت یک متخصص داخلی برای شما بسیار کارامد است. ایشان با توجه به مجموعه علائم شما، نشانه ها و یافته های آزمایشگاهی و پاراکلینیکی شما را درمان و یا در صورت لزوم به پزشک حوزه مربوطه ارجاع می دهد.


ادامه مطلب

نورولوژی شاخه ای از علم پزشکی است که به تشخیص و درمان بیماری های سیستم عصبی مرکزی و محیطی می پردازد. سیستم عصبی مرکزی شامل مغز و نخاع و سیستم عصبی محیطی شامل اعصاب حسی و حرکتی در سرتاسر بدن می باشد.


ادامه مطلب

کلینیک جراحی زنان، زایمان بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) با بهره گیری از پزشکان حاذق و با تجربه در صدد ارائه بهترین و مناسب ترین خدمات به بیماران و مراجعین محترم است. پزشکان طیف گسترده ای از خدمات زنان و زایمان را از انجام تست ها و آزمایشات اولیه تا تولد نوزاد ارائه می دهند.


ادامه مطلب

بیماری‌های قلبی شایع‌ترین علل مرگ ومیر درجوامع امروزی هستند وکشور ایران نیز از این ماجرا مستثنا نیست. لذا شناخت مراحل پیشگیری، فاکتورهای مستعد‌کننده، تشخیص پیش از موعد ، بررسی علایم هشدار دهنده و در نهایت درمان بیمار پس از ابتلا، از اهمیت بسزایی برخوردار است. شایع‌ترین بیماری‌های مرتبط به سیستم قلبی عروقی عبارتند از: پرفشاری خون، گرفتگی یا تنگی عروق، نارسایی قلبی، بیماری‌های دریچه‌ای، نامنظمی‌های ضربان قلب(آریتمی) و بیماری‌های مادرزادی. از سوی دیگر شایع‌ترین علایمی که بیمار را به سمت پزشک قلب هدایت می‌کنند عبارتنداز درد در قفسه سینه و اطراف آن، تنگی نفس و احساس تپش قلب.


ادامه مطلب

کلینیک دندانپزشکی بيمارستان حضرت وليعصر(عج) با بهره گیری از دندانپزشکان باتجربه و جدیدترین امکانات روز دنیا در خدمت شما عزیزان مي باشد.


ادامه مطلب

بالا رفتن سطح بهداشت و سلامت شهروندان تاثیر مستقیم بر شاخص های رشد جامعه دارد. به طوری که افراد بتوانند در صحت و سلامت کامل جسم و روان به فعالیت های شخصی و اقتصادی بپردازند. دولت ها نیز با توجه به اهمیت این موضوع و جلوگیری از تبعات عدم توجه به بهداشت عمومی و سلامت جامعه سرمایه گذاری های کلانی را در این شاخه انجام داده اند و در طی این مسیر بخش خصوصی نیز کمک های شایانی در این راه انجام داده است.


ادامه مطلب

بيمارستان 200 تختخوابي حضرت وليعصر قم مجموعه ايست که در سيستم ماتريسی سازمان بيمارستان وظيفه مديريت کليه امور مرتبط با تجهيزات و وسايل پزشکی را در راستای تامين ايمنی لازم برای بيماران و پرسنل و نيز بهره وری بهينه اين تجهيزات جهت ارتقاء سه شاخصه کارآيی ، اثربخشی و رضايتمندی بيماران بعهده دارد.


ادامه مطلب

نظارت کلی بر کلیه پرسنل از اقدام برای استخدام تا پایان خدمت بر عهده این مدیریت می باشد. هر فردی از بدو ورود به بیمارستان (استخدام ) تشکیل پرونده و صدور حکم محل خدمت زیر نظر ایشان است . از دیگر وظایف می توان به امور رفاهی کارکنان ، کنترل حضور غیاب به منظور پرداخت حقوق ماهیانه و در کل اجرای قوانین کار متربت بر استخدام یک فرد نام برد.


ادامه مطلب

سرپرست امور مالی مستقیما زیر نظر مدیرعامل و مدیریت بیمارستان انجام وظیفه می نماید که شامل : 1- نظارت و رسیدگی بر وصول درآمد های بیمارستان 2- بودجه نویسی سالانه و تخصص منابع با توجه به نیازسنجی انجام گرفته 3- نظارت برحساب های بانکی و تعامل با بانک ها 4- نظارت بر دفاتر قانونی 5- نظارت بر صورتحساب های مالی و قابل ارائه به مراکز ذیربط از جمله وزارت دارائی 6- نهیه صورت حساب های مالی ماهانه ، سالانه و ... بر حسب مورد 7- انبارگردانی 8- نظارت بر بستن حساب ها در پایان دوره مالی و ارائه گزارش مربوطه به مسئولین مافوق


ادامه مطلب

واحد مدارك پزشكي يا مديريت اطلاعات سلامت شامل چهاربخش پذيرش ، كدگذاري ، آمار و بايگاني مي باشد. دربخش پذيرش ، پذيرش و تشكيل پرونده بيماران بستري و سرپائي و ثبت اطلاعات در سيستم كامپيوتري صورت مي پذيرد. در بخش كدگذاري پس از چك كردن پرونده ها و رفع نواقص كمي و كيفي كدگذاري براساس كتاب ICD10 انجام مي پذيرد ، كدهاي درج شده به همراه مشخصات كلي پرونده ها در سيستم HIS ثبت مي گردد.


ادامه مطلب

Untitled 1
Untitled 1

آدرس : قم-بلوار امين ،بلوار جمهوري اسلامي

تلفن تماس : 16-32884310

فكس : 32884318

تمامي حقوق مادي و معنوي اين سامانه متعلق به بيمارستان حضرت ولي عصر ميباشد