پایگاه رسمی اینترنتی

‍CCU2

بخش ccu (cardiac care unit) بيمارستان حضرت ولي عصر(عج) براي بيماران با مشكل قلبي حاد ، یک بخش فوق تخصصی ، با حضور متخصصین قلب و عروق، اینترونشنال کاردیولوژی ، الکتروفیزیولوژی و اکوکادیوگرافی و با بهره گیری از امکانات و تجهیزات مانیتورینگ قلبی ریوی و احیاء قلبی ریوی، کمک تنفسی ودارویی رایج دنیا در تمام ساعات شبانه روز آماده ارائه خدمات گسترده میباشد. پرستاران با تجربه در بخش در صورت نیاز بیمار، فوراً باید بر بالین بیمار حضور رسانند و به نیاز بیمار پاسخ دهند.

 

 

موقعيت و تجهيزات

بخش ccu (cardiac care unit) بيمارستان حضرت ولي عصر(عج)  واقع در بال شرقي بيمارستان در مجاورت بخش های مراقبت های بعد از سی سی یو  است ، که دارای 8 تخت مي باشد، همه تخت های آن بصورت یونیت های جدا شده است و هر یونیت دارای تجهیزات کامل شامل مانیتور (که متصل به مانیتور مرکزی داخل Station می باشد که دارای اجزای کامل شامل ثبت فشارخون، پالس اکسیمتری، ریت قلبی ، تنفسی، CVP می باشد). اکسیژن مرکزی ، ساکشن مرکزی، اکسیژن پرتابل، فشارسنج های جیوه ای است. Station پرستاری در موقعیت مرکزی بخش با احاطه کامل به کلیه تخت ها قرار دارد . قفسه های تریتمنت داخل استیشن قرار دارد که کلیه داروها و تجهیزات مورد نیاز با برچسب های مشخص و نام وسیله در کشوها قرار دارد. کمد مخدر هم در فضایStation بصورت جداگانه است که روزانه در هر شیفت توسط مسئول شيفت ها چک و کنترل می شود

پزشكان  جراح متخصص قلب

- جناب آقاي دكتر جليلي ، (متخصص قلب ).

- جناب آقاي دكتر سلامت ، (متخصص قلب).

- جناب آقاي دكتر مظفري، (متخصص قلب).

- سركار خانم دكتر جيريايي، (متخصص قلب).

مسئولین و کادر درمانی و اداري CCU2

 بخش سي سي يو  بيمارستان حضرت ولي عصر(عج) متشکل از افراد مجرب و دارای سابقه کاری است که تحت نظر سرپرستار با تجربه و ورزیده انجام وظیفه می نمایند.

- رئیس بخش : جناب آقاي دكتر جليلي متخصص قلب ، که نظارت مستقیم به بخش را به عهده دارد.

- سرپرستار بخش : جناب آقاي اكبر محمد پور ، پرستار با تجربه بخش می باشند.

- کادر ccu : تعداد 14  همكار  پرستار ، 2 بهيار ، 5 نفر نيروي كاربرد و منشي جهت انجام امور پرونده بيماران و اداري.

تماس با بخش

- جهت ارتباط به بخش  سي سي يو 2  بيمارستان حضرت ولي عصر(عج) با شماره 6-32122305-025 تماس بگيريد.

 

Untitled 1
Untitled 1

آدرس : قم-بلوار امين ،بلوار جمهوري اسلامي

تلفن تماس : 16-32884310

فكس : 32884318

تمامي حقوق مادي و معنوي اين سامانه متعلق به بيمارستان حضرت ولي عصر ميباشد